fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË MATERNITETIT TË RI , TIRANË

70,000 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË MATERNITETIT TË RI , TIRANË

📐SIPËRFAQJA : 60 m2
🏷️CMIMI : 70.000 euro
📍VENDNDODHJA : Rruga Hodo Beg ,Tiranë

📌 Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati egzistues.

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje. Zona bën të mundur të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë të qetë dhe komode

🚪Tipologjia 1+1
1 Korridor
1 Ambient ndenje + gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

📱Për më shumë detaje na kontaktoni !
📲0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share