fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1, TE PISHAT E BUTA, GOLEM

70,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1, ME PAMJE NGA DETI, TE PISHAT E BUTA, GOLEM

Çmimi: 70 000 Euro
Vendndodhja: Te Pishat e Buta, Golem
Sipërfaqe: 64 m2

Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi të dytë pushimi, DES sjell një opsion ideal ku përparësi është relaksi

Një mundësi shumë e mirë investimi, në një zonë tepër të preferuar për pozicionin e saj strategjik dhe natyrën relaksusese që mundën territori bregdetar.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati, i cili ndodhet në vijën e parë bregdetare dhe siguron pamje të plotë panoramike të detit.

Organizohet në ambiente të kombinuara dhe të arreduar në mënyrë bashkëkohore, ideale për ditët e pushimit të verës.

Organizimi i apartamentit:
1 Sallon+ kënd gatimi dhe ngrënie
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati i 2-të
Ndërtim cilësor
Me pamje fantastike
Totalisht e mobiluar
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

ID:12798

Për më shumë informacione ose një vizitë në prone, na kontaktoni!

Kontakt:
+355 69 703 2244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share