SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË.

88,035 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament i mobiluar 1+1 tek Rruga e Kosovarëve, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të frekuentuara të Tiranës dhe ka një sipërfaqe prej 58.69 m2.
Organizimi i këtij apartamenti është 1 dhomë gjumi, sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 6- të të një pallati të ri.
Shitet me një çmim prej 88035 Euro / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355 69 408 3999.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share