SHITET APARTAMENT 2+1, 76 M2 NË LAGJEN 15, KORÇË.

2,800,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 76 m² kati i 5-të me taracë të izoluar totalisht. Prona ndodhet në lagjen 15, rruga “Viktor Eftimiu”, Korçë.
Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, koridor i bollshëm, 1 ballkon dhe tualet i madh.
Shitet me një çmim prej 2 800 000 Lek/Total.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share