fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

950 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

SIPËRFAQJA : 117.5 m2
CMIMI : 980 euro/ m2
VENDNDODHJA : Pranë ish doganës , Rr Teodor Keko , Tiranë

Shitet apartament 2+1 në një ndër komplekset më të reja të banimit Akses Tirana .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 –të banimit të nje pallati të termoizoluar me ashensor. Banesa organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në tualetin e përbashkët , në sallonin e bollshëm dhe ambientin e gatimit, të cilët kanë dalje në ballkon dhe më tej në dy dhomat e gjumit.

Tipologjia:
1 Korridor shpërndarës
1 Tualet I përbashkët
1 Sallon +Ambient gatimi/ngrënie
2 Dhoma gjumi
1 Ballkon

Për më shumë detaje na kontaktoni !
0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share