fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1, KOMPLEKSI TOM DOSHI, TIRANË

350,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1, KOMPLEKSI TOM DOSHI, TIRANË

Çmimi: 350.000 Euro/Total
Vendndodhja: Kompleksi “Tom Doshi”, Shkozë

DES sjell në shitje apartament 2+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Shkozë, Tiranë.

Siguroni të blini apartamentin e ëndrrave, larg zhurmave të qytetit, në ambiente me ajër të pastër.

Organizimi:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
I mobiluar
Pamje fantastike
Ambiee të jashtme të ndriçuara
Kubaturë e mirëorganizuar dhe me hapësirë optimale.
Fasada e ventiluar plotësisht.
Termoizolimi dhe izolimi akustik janë në standartate të larta.
ID:13093

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt:

+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share