SHITET APARTAMENT 2+1 NË “DERMENAS”, FIER

50,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në “Dermenas”, Fier.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 124.12 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizohet në sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Është totalisht i mobiluar në kushte të mira.
Ndodhet në kat të dytë të një shtëpie dy katëshe.
Shitet me një çmim prej 50 000 €/total. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share