SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “KASTRIOT” FIER

67,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në Lagjen “Kastriot”, Fier.

Në një nga zonat më të preferuara në qytetin e Fierit, vjen për shitje një apartament 2+1 plotësishtë i mobiluar me organizim dhe orientim perfekt! Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndënje me kuzhinë në një ambjent të përbashkët, dy tualete dhe një ballkoni.
Apartamenti është me sistem izolimi akustik dhe termik!
Aredimi është bashkëkohorë, i mobiluar te mobileri ‘Vip Saloti’, pllakat janë qeramike dhe dritaret dopjo xham!
Orientimi i apartamentit eshte jug.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ju ofron një sërë lehtësirash si kopshte, cerdhe, supermarkete, farmaci, edhe qetësi.
Ky apartament është një mundësi shumë e mirë investimi!

Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë, jeni te lutur te na kontaktoni:
☎ +355 69 703 2243 Algert Belulaj.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  7
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share