fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LUIGJ GURAKUQI, ELBASAN.

4,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘LUIGJ GURAKUQI’, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në:

1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues, në qendër të qytetit.

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i pa mobiluar.

Çmimi është 4000.000 Lek/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: 0697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share