fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘QEMAL STAFA’ , ELBASAN.

70,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN QEMAL STAFA , ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 120 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti organizohet në:
Sallon + kuzhinë, 2dhoma gjumi,
2 tualete
2 ballkone .

Apartamenti ka një investim shumë cilësor në mobilim.

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmim është 70.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share