SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

33,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 74 m² dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues.
Apartamenti shitet i pa mobiluar me çmimin prej 33 000 € / total (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share