SHITET APARTAMENT 2+1 NË NJË VILË NË REZIDENCËN “LURA 1” , DURRËS

130,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në një vilë në Rezidencën “Lura 1”
Apartamenti është me orientimin jug – lindje.
Organizimi i apartamentit është 2 dhoma gjumi, 1 sallon sëbashku me pjesën e kuzhinës, 1 tualet si dhe 28 m2 sipërfaqe e verandës.
Apartamenti i vilës në një nga resortet me më shumë gjelbërim nga pishat karakteristike në Gjirin e Lalzit ka 2 aksese për tu futur në pronë gjithashtu dhe disa detaje të cilat i zoti i pronës i ka sjell nga Greqia, si dhe prona ka 2 vende parkimi.
Çmimi i pronës është 130.000 euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 50 092

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share