SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER ,ELBASAN

4,300,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasanit.
Ka një sipërfaqje prej 70 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.
Shitet totalisht i mobiluar me një çmim prej 4 300 000 lekë/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share