fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, ELBASAN.

5,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ‘LUIGJ GURAKUQI’, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në:
1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues, në qendër të qytetit.

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i pa mobiluar.

Çmimi është 5000.000 Lek/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share