SHITET APARTAMENT 2+1, NË QENDËR TË FIERIT

63,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Kongresi i Përmetit” Fier. Ka një sipërfaqe prej 116 m² me çertifikatë pronësie, dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në: 2 dhoma gjumi, kuzhinë + sallon, 2 banjo ,2 ballkone. Shitet i mobiluar totalisht me çmimin 63 000 €/total. Për informacion më të detajuar dhe vizit në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 703 2242

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share