SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

57,736 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.
Apartamenti është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet jetësore pranë.
Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri me ashensor.
Prona ka një sipërfaqe prej 70.41 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon + kuzhinë.
Çmimi i shitjes është 57.736 Euro/total.
Gjithashtu, me sipërfaqen prej 70.41 m2, në katin e 9, ofrohet hyrje edhe me organizimin 1+1.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  9
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share