fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE

62,700 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89.50 m2 dhe ndodhet në katin e 1 -rë të një pallati të ri.

Organizimi:
Sallon+kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
2 ballkone.

Apartamenti ndodhet në pallat të ri në një zonë shumë të qetë dhe të aksesueshme.

Çmimi është 62.700 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355692045103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share