SHITET APARTAMENT 2+1 NË SHESHIN WILSON, TIRANË.

169,490 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në Sheshin Wilson, TIranë.
Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të frekuentuara të Tiranës dhe ka një sipërfaqe prej 99.7 m2.
Organizimi i këtij apartamenti është 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues dhe është restauruar komplet.
Shitet me një çmim prej 169 490 Euro / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 408 3999.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share