fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONEN E UJIT TË FTOHTË ME PAMJE NGA DETI, VLORË

67,500 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONEN E UJIT TË FTOHTË ME PAMJE NGA DETI, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banimi.
Orientimi Jug-Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 80 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Ka mundësi për garazh privat jashtë çmimit.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 67,500 Euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share