SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA, TIRANË

100,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese 5 katëshe me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 100m2.

Ambienti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet, një ballkon i bredshëm dhe tarraca e ndërtesës totalisht e shfrytëzueshme.

Prona ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës dhe i mundëson të gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ka ujë dhe drita 24 orë dhe është me panele diellor.

Shitet i mobiluar me çmimin 100.000 euro/total, i diskutueshëm.

Për më shumë kontakt apo një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitur

Vendi

Share në mediat sociale

Share