SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJI I FTOHTË NË VLORË

75,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Uji i Ftohtë në Vlorë. Ndodhet në katin e 1-rë, ka një siperfaqe prej 100m². Organizohet në sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Dokumenta të rregullta hipotekore. Shitet për vlerën totale 75.000 Euro. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 91 356

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share