SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË BLLOK,TIRANË

175,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament në Bllok 2+1+2.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 111 m2 dhe ndodhet në katin e 4-të.

Organizimi i pronës është 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje sëbashku me pjesën e gatimit, 2 tualete si dhe 2 ballkone.

Prona është e rinovuar së fundmi.
Çmimi i pronës është 175000 euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 50 092

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share