fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RUS, SHKODËR

68,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RUS, SHKODËR.

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i organizuar në , 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri, me një pamje të plotë të qytetit.

Çmimi i shitjes është 68.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696011333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share