SHITET APARTAMENT 3 + 1 , NE RRUGEN DON BOSKO TIRANE

79,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 3 + 1 , NE RRUGEN DON BOSKO TIRANE

Siperfaqja e apartamentit eshte 124 m2
ndodhet ne katin e 5 -te .

Organizimi eshte 3 dhoma ,1 tualet ,1 sallon + 2 ballkone dhe 1 verande

Cmimi eshte 79000 euro total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355696050092

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share