SHITET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR NË LAGJEN 5 MAJI, ELBASAN.

55,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon + kuzhine, 1 tualet dhe ballkon.
Ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, pranë shkolla , kopshte dhe supermarkete.

Apartamenti është 97 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt.
Ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.

Çmimi 55.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në +355692045100

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share