SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN “1 MAJ”, FIER

85,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 në lagjen “1 Maj”, Fier.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 139 m² me çertifikatë pronësie.
Organizohet në mënyrë të tillë: Sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor.
Shitet totalisht i mobiluar në kushte shumë të mira me një çmim prej 85 000 € / total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 703 2247

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share