SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

80,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 në lagjjen “16 Prilli”, Fier.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 160 m² prej të cilave 141.7 m² është sipërfaqja e brëndshme dhe 18.3 është sipërfaqja e përbashkët.
Organizohet në mënyrë të tillë:
sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.
Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensordhe ka një orientim nga jug-lindja.
Vjen në shitje me një çmim prej 80 000 € / total (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 703 2247.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share