SHITET APARTAMENT 3+1 NË QENDËR TË QYTETIT TË ELBASANIT.

82,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 në qendër të qytetit të Elbasanit.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në qendër, një nga zonat më të mira dhe te frekuentuara të qytetit. Disponon një sipërfaqe prej 160 m2 si dhe dokumentacion të rregullt.
Organizimi i pronës përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon+ kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone . Çmimi i shitjes së pronës është 82000 euro/ total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 20 45 100

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  10
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share