SHITET APARTAMENT 3+1, RR. SAMI FRASHËRI, TIRANË

2,500 EUR / m2

Përshkrimi

Apartamenti 3+1 ndodhet në katin e 6-të të pallatit me ashensor tek kompleksi NOBIS. Organizohet në sallon dhe kuzhinë të ndarë, dhomë gjumi matrimoniale me tualet të veçantë me vaskë + garderobë jashtë dhomës, dhomë gjumi tjeter dhe tualet. Apartamenti është luksoz me punime shumë cilësore; dyer druri, tualetet janë të cilësisë më të lartë, punime gipsi në tavane dhe punime druri pjesore në faqet e murit; dhoma e gjumit është e veshur me dru në katër muret. Ka 1 ballkon me pamje nga liqeni artificial dhe sistem kondicionimi me kaldaje në çdo dhomë. Shitet i mobiluar ose jo!
Për më shumë informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share