SHITET APARTAMENT 3+1 TEK FRESKU, TIRANË

65,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe totale 104 m² tek Fresku. Apartamenti ndodhet në kat të katërt i orientuar nga lindja dhe organizohet në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualet. Shitet i mobiluar. Pallati është ndërtuar vitet e fundit me punime shumë cilësore + ashensor. Zona është e qetë dhe ofron pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit si dhe një pjese të qytetit. Për një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 408 3999

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share