SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË XHABIJE, SHKODËR.

8,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË XHABIJE, SHKODËR.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar në: 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë, 2 tualete dhe 1 verandë.
Ndodhet në katin e parë të një pallati të vjeter.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi i shitjes së shtepisë është 8.000.000 Lekë/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share