fbpx

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

145,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

Çmimi: 145.000 Euro

Sipërfaqe: 100 m2

Vendndodhja: Rruga Ylbere Bylykbashi,Tiranë

Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes , ambienti gatimit me akses dalje në ballkon , 4 dhomat e gjumit , 1 depo dhe tualeti .

Tipologjia 4+1
1 Ambient ndenje+ Ambient gatimi
4 Dhoma gjumi
1 Depo
1 Tualet
1 Korridor
1 Ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati 5 katësh.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Apartamenti disponon hapësira të bollshme dhe të krijon mundësi ndarje në 2 apartamente , gjithashtu mund të përdoret për investim , zona ku ndodhet I jep mjaft vlefshmëri .

Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
Aldo Doka
☎️ 0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share