SHITET APARTAMENT NE SARANDE

65,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në Sarandë.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 110 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizohet në sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ndodhet në kat të dytë të një shtëpie dy katëshe.
Shitet me një çmim prej 65 000 €/total. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 32 222

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share