SHITET APARTAMENTI 2+1 NË FIER ME ÇMIMIN 53.000/EURO I MOBILUAR

53,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, “15 Tetori”, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri. Sipërfaqja në çertifikatën e pronësisë është 100m2, por janë të pa shënuara hapsira e përbashkët dhe muret e brendëshëm.
Organizohet në 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Shitet 53000/euro.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 697032242

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share