fbpx

SHITET BIZNESI NË PARRUCË, SHKODËR

5,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET BIZNESI NË PARRUCË, SHKODËR

Sipërfaqe totale- 20m2.

Biznesi ka klientë të rregullt dhe të ardhura të kënaqshme, sherben si parfumeri nga një brand mjaft i njohur dhe produkte të gjitha origjinale.

Ndodhet në Parrucë në rrugë kryesore.

Biznesi shitet për 5.000 euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share