Shitet duplex në Rrugën Pjetër Budi 350.000 euro/ total, sëbashku me 2 vende garazhi.

350,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet duplex në Rrugën Pjeter Budi 350.000 euro/ total, sëbashku me 2 vende garazhi.

Duplexi posedon çertifikat pronësie gjithashtu edhe 2 garazhe të cilat posedojnë çertifikatë pronësie.
Organizimi i pronës është kati i 5-të dhe kati i 4-të i një pallati të ri.
Në katin e 5-të është salloni, kuzhina, 2 ballkone.
Ndërsa në katin e 4-të ndodhen 2 dhoma gjumi, 1 studio, 2 tualete, 2 ballkone.

Çmimi është 350.000 euro/ total, i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Duplex
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share