SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË

350,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË.

Hoteli ka një sipërfaqe totale prej 916 m2, nga ku 466 m2 janë ndërtese dhe 450 truall.

Kati i parë organizohet në 3 dhoma me tualet secila dhe në katin e dytë janë 4 dhoma me tualet secila.

Te gjitha dhomat janë të mobiluara, të cilat janë përdorur nga pushues gjatë sezonit turistik.

Ngjitur me hotelin, ka dhe një shtëpi të vogël me pak oborr për shitje.

Hoteli dhe shtëpia si ndërtesa disponojnë çertifikata të rregullta pronësie, trualli është akoma në proces të dokumentacionit të rregullt hipotekor.

Çmimi i shitjes eshte 350.000 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002428

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Hotel
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share