SHITET KOMPLEKS BIZNESI ME SIP 800 M2, NË KORÇË.

600,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet kompleks biznesi me sipërfaqe 800 m² me ndërtesë 3+1 kate.
Prona organizohet në ambient truall 540 m² e shfrytëzueshme e gjitha dhe 260 m² ndërtesë ku:
Kati -1 disponon: ambient kuzhine e madhe, ambiente magazinimi të bollshme, lavanderi funksionale dhe dy ambiente tualeti te ndara.
Kati 0 disponon: ambient jashtë ndertese e shfrytëzuar dhe areduar për lokal, ambient brenda ndërtesës lokal funksional.
Kati 1 disponon: sallë të madhe për evente festive të ndryshme, ballkon me pamje shumë të bukur dhe tualete të ndara.
Kati 2 disponon: Dy dhoma gjumi me hapsirë të madhe ku secila dhomë ka tualet personal.
Shitet me një cmim prej 600000 Euro/Total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share