SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN “SHEQ I MADH”, FIER

83,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi në lagjen Sheq i Madh, Fier.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 500m2 ku 400m2 janë truall dhe 100m2 është ndërtesë.

Shitet e mobiluar si në foto dhe zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për një vizitë në pronë kontaktoni në: 0692045103.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share