SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJJEN “KADRI QYSTRI”, LUSHNJE

5,500,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private + truall në lagjjen “Kadri Qysri ”, Lushnje.
Ka një sipërfaqje totale trualli prej 200 m² nga të cilat 128 m² janë për banim.
Shtëpia është e organizuar në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Përpara shtëpisë ka edhe oborr në të cilin janë mbjellë pemë frutore.
Shitet totalisht e mobiluar me një çmim prej 5 500 000 lekë/ total (i negociueshëm).
Është një mundësi e mirë investimi pasi ndodhet në një zonë të qetë banimi.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share