SHITET SHTËPI PRIVATE 100 M2 TOTALISHT E MOBILUAR NË FSHATIN VINÇAN, KORÇË.

5,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në fshatin Vinçan të Korçës totalisht e mobiluar.
Prona organizohet në: dy dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, një depo e vogël dhe një tualet.
Ambienti disponon në çertifikatë pronësie edhe 600 m² truall para shtëpisë.
Shitet me një çmim prej 5000000 Lek/Total, i negociueshëm.
Për informacione më të detajuara ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share