SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË.

10,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private me sipërfaqe totale 160 m² në qendër të qytetit, lagjia nr: 1, Korçë.
Ambienti organizohet në: 2 dhoma gjumi, Sallon, Kuzhinë, 2 tualete dhe oborr i madh para shtëpisë.
Shitet me një çmim prej 10000000 Lek/Total, i negociueshëm.
Për informacione më të detajuara ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share