SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATE + PAPAFINGO, RR. JORDAN MISJA, TIRANË

270,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private + truall në rrugën “Jordan Misja”, Tiranë.
Ka një sipërfaqe trualli prej 290 m² nga të cilat 243 m² janë për banim.
Shtëpia ka një investim cilësor dhe një oborr të madh përpara. Është një mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet në një zonë të qetë banimi. Shitet me çmimin prej 270 000 Euro / Total. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 601 1333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share