SHITET SHTËPI PRIVATE NË ALLIAS , TIRANË

106,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në Allias, Tiranë.
Shtëpia ka një sipërfaqe totale prej 301 m2, ndërsa sipërfaqe ndërtimore ka 108 m2.
Organizimi i shtepisë përbëhet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon sëbashku me pjesën e gatimit, 1 tualet si dhe një verandë te cilën e kanë mbyllur me vetratë.
Çmimi është 106.000 Euro / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share