fbpx

SHITET SHTËPI PRIVATE NË RUS, SHKODËR

200,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET SHTËPI PRIVATE NË RUS, SHKODËR

Sipërfaqja totale është 276m² ku nga kjo sipërfaqe ndërtesa është 100m².

Organizimi:
Sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ambjent magazine.

Shtepia është e rrethuar me 2 oborre dhe ndodhet në një lagje shumë të preferuar dhe të qetë për banim.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Çmimi: 200.000 Euro/Total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share