SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË

85,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË.

Shtëpia ka sipërfaqe 299 m2.

Shtëpia është e organizuar : 2dhoma gjumi ,1 sallon + kuzhine ,1 tualet dhe oborr +garazh.

Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe me facilitete të shumta si: ambulanca , institucionet, supermarkete etj.

Cmimi : 85 000 euro.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696828315

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share