fbpx

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN “BRIGADA 17 SULMUESE”, ELBASAN.

120,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË ELBASAN.

Sipërfaqja totale e truallit është 232 m² ku nga kjo sipërfaqe ndërtesa është 112 m².

Shtëpia organizohet në: 1 sallon + kuzhinë, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Ndërtesa është e rrethuar me dritë edhe diell gjatë gjithë ditës.

Çmimi i pronës është: 120.000 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share