SHITET TOKË ARË 200 M2 NË KORÇË.

22,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet tokë arë në qytetin e Korçës pranë rrugës Korçë-Ersekë me sipërfaqe 200 m².
Objekti mund të shfrytëzohet për ndërtime të ndryshme biznesi apo shtëpi.
Shitet me një çmim prej 22000 Euro/Total, i negociueshem.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share