fbpx

SHITET TOKË ARË 500 M2 PËR NDËRTIM NË FARKË, TIRANË.

52,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ARË 500 M2 PËR NDËRTIM NË FARKË, TIRANË.

Prona dispononon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Ka sipërfaqe 500 m2 dhe është e përshtatshme për ndërtim.

Mundësi ndërtimi deri në 3 kate.
Lartësia në metra është deri në 11 metra.
Koeficenti i ndërtimit është 0.6.

Koeficenti i shfrytëzimit është 30 %.

Cmimi i shitjes është 52.000 Euro/Total (i padiskutueshëm).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitur

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share