SHITET TOKË ARË 5300 M2 NË FASHTIN PULAHË, KORÇË.

1,700,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet tokë arë me sipërfaqe 5300 m² në fshatin Pulahë të qytetit të Korçës.
Prona ndodhet në një pozicion mjaft të favorshëm pasi është afër kanalit ujitës.
Shitet me një cmim prej 1700000 Lekë/Total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share